Patrick Laureij

Patrick Laureij

Kintsugi.

cabaret
15 december 2026 20:15
Theaterzaal
€ 30.00 Tickets

Kintsugi is de Japanse kunst van het met goud herstellen van gebroken keramiek. Zo worden de breuken niet verborgen of weggegooid maar juist benadrukt.    

Nee ik ga niet live pottenbakken.       

Van harte welkom bij mijn nieuwe stand up comedy show. Tot in het theater.   

Patrick Laureij 


LET OP! De kaartverkoop verloopt op verzoek van het impresariaat van Patrick Laureij via Smarttickets 3.0.
Voor de voorstelling van Patrick Laureij verkopen wij middels Smarttickets 3.0 extra veilige e-tickets om doorverkoop tegen te gaan. Dit houdt in dat je jouw toegangsbewijzen niet af kunt halen aan de kassa of per e-mail of post ontvangt, maar dat ze alleen te vinden zijn in de Ticketmatic App op jouw smartphone. Deze app kun je gratis downloaden in de AppStore of de Playstore. De gekochte tickets worden pas drie uur van tevoren actief en kunnen op deze manier niet worden doorverkocht.

Hoe werkt het?

1. Download de APP.

2. Koop kaarten via de website van Theater Hanzehof op je computer of smartphone.

3. Kies je stoelen.

4. Vul je e-mailadres in.

5. Bevestig en kies de betaalmethode om de betaling te voldoen.

6. Je ontvangt een bevestiging van je bestelling per e-mail.

Hierin vind je instructies over hoe je de app kunt installeren en de tickets kunt terugvinden.

7. Open de Ticketmatic App

Log in op de Ticketmatic App met hetzelfde e-mailadres als dat je gebruikte bij het boeken van de kaarten.

8. In de Ticketmatic App vind je alle gekochte e-tickets

De scanbare toegangscodes op deze e-tickets worden zichtbaar vanaf een uur voor aanvang van de voorstelling. Let op: de barcode verandert elke 30 seconden.

 


 

Veelgestelde vragen:

 

Ik heb zojuist smart tickets gekocht, maar ik zie ze niet in de app staan. Wat nu?

De tickets verschijnen binnen 24 uur in de app. Je kunt proberen rechts bovenin het venster je tickets te vernieuwen. Als je binnen 24 uur geen tickets ziet, neem dan contact met ons op.

Ik heb geen smartphone. Wat nu?

Heb je zelf geen smartphone en ook niemand binnen je gezelschap? Vanaf 60 minuten voor aanvang kan de kaartkoper de kaarten op vertoon van zijn/haar eigen legitimatiebewijs en ordernummer afhalen bij de kassa van het theater.